Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Podsumowanie XX kolejki

• autor: ADMIN, 2016-04-18 23:05

W XX kolejce gospodarze podzielili się po równo liczbą zwycięstw z gośćmi. Strzelono 37 bramek (27 gospodarze i 10 goście) co daje średnią aż 4,6 gola na mecz. Najwięcej bramek  padało w Szczawnie Zdroju. Sędziowie pokazali 30 żółtych i 2 czerwone kartki. Liderem rozgrywek wciąż MKS Szczawno poprawiając rekord najwyższego zwycięstwa w tym sezonie. Na miejscach spadkowych wciąż Joker Jaczków i Herbapol Stanowice. W klasyfikacji strzelców na pozycji lidera niezmiennie Bartosz Ogrodnik z Iskry. Poniżej wyniki dwudziestej kolejki:

MKS - KALENICA (14:0)
Ależ strzelanie urządzili sobie zawodnicy MKSu, którzy mimo iż od 47 minuty grali w dziesięciu, dosłownie roznieśli rywali z Jugowa. Wielkie ukłony dla strzeleckiego wyczynu Roberta Koźlaka który siedem razy pokonał bramkarza Kalenicy. Pozostałe bramki zdobyli: po dwie - Jastrzębowski i Borkowski, po jednej - Szyszka, Lewandowski i Pilarczyk.

WŁÓKNIARZ - HERBAPOL (4:1)
Herbapol robił co mógł aby ugrać cokolwiek w Głuszycy. Wynik 0:0 utrzymywał się do 52 min. Potem jednak Włókniarz udwowdnił swoją wyższość i pewnie zwyciężył rywala. Bramki dla gospodarzy strzelali: Kalka dwie oraz Karkułowski i Kałwak. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Baka

CUKROWNIK - GÓRNIK (0:1)
Zacięte i ostre spotkanie w Pszennie, zakończyło się wygraną Górnika, dla którego było to drugie zwycięstwo z rzędu. Jedyną bramkę w 30 minucie zdobył Wojciech Klimek

BIAŁY ORZEŁ - GRANIT (1:2)
Biały Orzeł mógł zmniejszyć stratę do drugiego miejsca, ale na drodze stanął Granit, który nie był faworytem tego meczu. Dla gości bramkę w 7min strzelił Kołodyński. Po przerwie z karnego wyrównał Michnicki. 3 punkty drużynie z Roztoki dał w 70 minucie Kamil Orda.

VENUS - ISKRA (2:1)
Spora niespodzianka w Nowicach. Niepokonana od dziesięciu spotkań Iskra musiał uznać wyższość Venusa. Bohaterem gospodarzy został Adrian Krzykalski zdobywca dwóch goli. Honorowe trafienie zaliczył Kacper Sobies

PUO - WALIM (5:2)
Wygrana ekipy z Wiśniowej sprawiła, że ta drużyna jest spokojna o utrzymanie. Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej wygranej PUO. 1:0 Zboch, 1:1 Banasik samobójcza, 1:2 Jarzębowski, 2:2 Szokało. Po przerwie strzelali już tylko gospodarze: Matuszak i Dymitruk dwie.

ZIELONI - CZARNI (1:2)
Przełamanie Czarnych, którzy nie wygrali od pięciu kolejek. Jednak o zwycięstwo nie było łatwo. Marszałek dał w 9 minucie prowadzenie gościom, jednak w 63 min wyrównał Kaczorowski. Zwycięskiego gola na 5 minut przed końcem zdobył Mateusz Mudzin.