Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Podsumowanie XVIII kolejki

• autor: ADMIN, 2016-04-04 21:18

W XVIII kolejce w ośmiu meczach po 4 razy wygrywali goście i gospodarze. Strzelono tylko 19 bramek (9 gospodarze i 10 goście) co daje najsłabszą średnią w tym sezonie - niespełna 2,4 gola na mecz. Najwięcej bramek  padało na boiskach w Mieroszowie, Szczawnie, Wiśniowej i Walimiu. W sędziowie pokazali 32 żółte i cztery czerwone kartki. Liderem rozgrywek wciąż MKS Szczawno. Na miejscach spadkowych wciąż Joker Jaczków i Herbapol Stanowice (zamienili się miejscami). W klasyfikacji strzelców na pozycji lidera niezmiennie Bartosz Ogrodnik z Iskry ale dystans ponownie skrócił Tomasz Czechura z MKSu. Poniżej wyniki osiemnastej kolejki:

ZIELONI - CUKROWNIK (0:2)
Cukrownik przerwał złą passę trzech porażek z rzędu zwyciężając w Mrowinach po golach Kuteli i Mozola. Zieloni ostatnie punkty zdobyli w Święto Niepodległości w ubiegłym roku. Od tamtej pory zanotowali 5 kolejnych porażek a bilans bramkowy w tych meczach wynosi  1-24.

BIAŁY ORZEŁ - CZARNI (3:0)
Świetny mecz w wykonaniu Białego Orła, który nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest lepszy w tym meczu. Bramki strzelali Maciej Michnicki dwie oraz Bartosz Kaszuba. Co się stało z formą Czarnych? Dobre pytanie...

MKS - GÓRNIK (2:1)
Ależ ciężkie warunki postawił Górnik liderowi ze Szczawna. MKS prowadził w meczu po golu Czechury w 10min, ale tuż przed przerwą wyrównał Podgórski. Szczawno zdołało jednak przechylić szalę na swoją korzyść w samej końcówce a gola na wagę trzech punktów zdobył Borkowski

WŁÓKNIARZ - GRANIT (0:1)
Gospodarzom całkowicie nie ułożył się mecz. W 30 min rzut karny na bramkę zamienił Danaj a prowodyr został wyrzucony z boiska. Na domiar złego w końcówce wyleciał kolejny zawodnik Włókniarza a Granit szczęśliwie dowiózł zwycięstwo do końca. Drużyna z Roztoki po wiosennym falstarcie zdobyła cenne punkty w Głuszycy a teraz powalczy w meczu z MKSem

VENUS - KALENICA (2:0)
Dwie bramki Adriana Krzykalskiego zapewniły gospodarzom trzy punkty. Venus to drużyna środka tabeli, która sukcesywnie powiększa zdobycz punktową. Kalenica póki co nie może być pewna utrzymania w lidze.

UNIA - HERBAPOL (0:2)
Spora niespodzianka w Jaroszowie. W derbowym meczu Herbapol przy sporej widowni ograł Unię 0:2 prezentując świetną formę. Oba gole padły w pierwszej połowie a strzelcami byli: Majewski i Wiśniowski

PUO - ISKRA (0:3)
W ubiegłej rundzie, mecz pomiędzy obiema drużynami dostarczył wiele emocji. Tym razem ponownie górą Iskra i tym razem ponownie gorąco ale tym razem to zawodnicy Iskry kończyli w dziewiątke po dwóch czerwonych kartkach, co nie przeszkodziło wywieść pewne trzy punkty po dwóch golach Sobiesa i jednej Gronia