Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Podsumowanie IV kolejki

• autor: jarecki3333, 2015-09-09 13:25

Czwarta kolejka rozgrywek klasy A przebiegała pod dyktando gospodarzy którzy wygrywali aż sześciokrotnie, dwa razy padł wynik remisowy a na żadnym boisku nie wygrali goście. Strzelono 42 bramki (30 gospodarze i 12 goście) co daje średnią ponad 5 goli na mecz! Najwięcej bramek  padło na boisku Włókniarza. W ośmiu spotkaniach sędziowie pokazali 29 żółtych i 1 czerwoną kartkę. Liderem rozgrywek został MKS Szczawno a na miejscach spadkowych bez zmian: Kalenica Jugów i Joker Jaczków. Oto wyniki czwartej kolejki:

VENUS - HERBAPOL (3:2)
Emocjonujący mecz w Nowicach. Gospodarze prowadzili już 2:0 ale goście doprowadzili do remisu by ostatecznie Venus strzelił` zwycięskiego gola w 84minucie. Zieloni awansowali na miejsce ósme, natomiast Cukrownik spadł na miejsce 14. Strzelcy bramek: Venus - Węglarz x2, Krzykalski, Herbapol - Pospiszyl oraz Jaworski. Venus po zwycięstwie awansował na 8 miejsce. Herbapol był po pierwszej kolejce liderem ale 3 porażki z rzędu sprawił iż zajmują obecnie 13 lokatę.

MKS - GRANIT (7:1)
No takiego wyniku nie spodziewał się nikt. MKS rozjechał rywala aplikując mu aż 7 goli (Borkowski x3, Czechura x2 - vicelider strzelców, Korulczyk oraz Szyszka) wskakując zarazem na pozycję lidera rozgrywek.Honorowe trafienie dla Roztoki zaliczył Diduszko a Granit spdał o jedno oczko w tabeli i zajmuje aktualnie 4 miejsce.

CUKROWNIK - CZARNI (2:1)
Bezdyskusyjna przewaga Czarnych i beznadziejna skuteczność. Drużyna z Wałbrzycha powinna wysoko wygrać to spotkanie a jednak wróciła do domu bez choćby jednego punktu. Mimo iż po strzale Muchy, goście prowadzili, to dali sobie strzelić bramkę wyrównującą (Gryka) a zwycięstwo Cukrownikowi zapewnił Kutela po strzale rozpaczy z dalekiej odległości z delikatną pomocą wiatru w doliczonym czasie gry. Cukrownik notuje awans na 12 miejsce natomiast Czarni po drugiej porażce z rzędu okupują 9 pozycję.

UNIA - ISKRA (2:2)
Iskra pokazała w tym meczu lwi pazur i można powiedzieć że pechowo wywozi z Jaroszowa jedynie punkt. Z przebiegu meczu gościom należało się zwycięstwo ale Unia szczęśliwie utrzymała wynik do końca. Bramki dla Unii strzelali Struszka i Sypko a dla Iskry Ogrodnik (lider strzelców) oraz Stanisławski

ZIELONI - WALIM (3:2)
Walim przez strzelił 2 bramki w Mrowinach i utrzymał ten wynik do 61minuty. Później dwa szybkie ciosy Zielonych i dobicie rywala po 10 minutach sprawiły że 3 punkty zostały u gospodarzy. Walim spada na miejsce 14 a zieloni zajmują wysoką 6 pozycję. Bramki dla gospodarzy strzelali: Durmax2 oraz Klimala. Dla gości: Kowal i Jarzębowski

WŁÓKNIARZ - KALENICA (8:2)
Kalenica została zdemolowana przez graczy Włókniarza. Wynik 8:2 w pełni odzwierciedla przebieg spotkania. Jugów nadal okupuje ostatnie miejsce w tabeli natomiast Włókniarz awansował na 11 pozycję. Bramki dla Głuszycy strzelali: Kałwak x3, Trojak, Kalka, Kosior, Karkułowski oraz Dobrzyński. Dla Kalenicy gole strzelili: Osiński i Niemczyk

ORZEŁ - GÓRNIK (0:0)
Po remisie Górnik spadł na 10. pozycję w lidze a Biały Orzeł na miejsce 5. Obie drużyny są bardzo solidne i z pewnością obecne pozycje nie zadowalają ich ambicji.