Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Joker nadal bez punktów

• autor: jarecki3333, 2015-09-07 14:31

Joker ponownie przegrał. Można by napisać że miał pecha,  że sędzia popełnił wiele błędnych decyzji itd. itp. Prawda jest jednak taka, że gdyby Joker wykorzystał stworzone sytuacje w pierwszej połowie to przywiózłby z Wiśnowej 3 punkty. W pigułce wyglądało to tak: dwie stuprocentowe NIEWYKORZYSTANE okazje Jokera na początku spotkania. W 26min "wyrzucenie" przez sędziego naszego zawodnika Damiana Lipienia z powodu stabilizatora na nodze ?!?!?!?!?!?. Podczas zamieszania ze zmianą pada bramka dla gospodarzy. Jeszcze jedna sytuacja Jokera w tej połowie - NIEWYKORZYSTANA. Po przerwie atak Jokera. Nie podyktowany ewidentny rzut karny dla naszego zespołu a podczas protestów pada drugi gol dla gospodarzy. Po kilku minutach Joker odpowiada jednak bramką Kamila Pielecha. Niestety chwilę po tym z powodu kontuzji musi zejść pilnujący bramki Artur Kasprzyk a wchodzi za niego Patryk Kitliński, który nie zaliczy tego meczu do udanych. Tracimy trzeciego gola ale odpowiadamy tym samym. Wynik 3:2 na 8 minut przed końcem. Rzucenie wszystkich sił do ofensywy skutkuje dwoma kontrami i dwoma bramkami dla PUO. Koniec. Wnioski: coraz lepsze zrozumienie i konstruowanie akcji naszych zawodników, wygląda na to że są postępy. Trzeba jeszcze popracować nad grą w defensywie oraz wykorzystywać stworzone sytuacje. Miejmy nadzieję, że trener wyeliminuje te mankamenty do niedzieli i w meczu z Unią Jaroszów zgarniemy upragnione 3 punkty...