Joker Jaczków - MKS Szczawno

Joker poległ

• autor: jarecki3333, 2015-08-31 10:59

Joker Jaczków przegrał niezwykle ważne spotkanie z KS Walim czyli drużyną z którą bezpośrednio będziemy walczyć o utrzymanie. W kadrze Jokera pojawiły się kolejne wzmocnienia: Piotr Rałek i Mateusz Kucharski z Zagłębia Wałbrzych oraz Artur Kasprzyk z Husarii Grzędy. Serdecznie witamy. Spotkanie rozgrywane było w ponad trzydziestostopniowym upale. Joker zaczął z animuszem. Pierwszą świetną sytuację miał Patryk Pielech lecz zamiast strzelać w idealnej sytuacji, próbował dogrywać i obrońca uprzedził naszego zawodnika. Trzy minuty później świetnie główkował Radosław Łatka ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Po pierwszym kwadransie naporów Jokera gra się wyrównała i goście coraz częściej dochodzili do głosu. Mimo to Joker stworzył sobie w tej połowie conajmniej trzy świetne okazje do strzelenia upragnionego gola niestety do przerwy bramki nie padły. W 48min niskiego dośrodkowania z rzutu rożnego nie przeciął nasz bramkarz a piłka spadła prosto na głowę niepilnowanego napastnika gości, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Przez całą druga połowę gra była wyrównana ale jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to Walim stworzył sobie ich kilka a Joker praktycznie żadnej. Ale to właśnie nasz zespół powinien wyrównać wynik. W doliczonym czasie gry "wycięty" w polu karnym został Damian Lipień i należał się ewidentny rzut karny dla Jokera. Niestety mimo protestów gwizdek sędziego milczał a po chwili rozbrzmiał po raz ostatni. Liczyliśmy mocno na pierwsze punkty w sezonie ale niestety się nie udało. Czekamy cierpliwie kiedy zbiór indywidualności, jakim obecnie jest Joker, zacznie wreszcie funkcjonować jako zespół i jako drużyna. W tak krótkim czasie nie da się uzyskać efektów ale mocno wierzymy, wręcz nawet jesteśmy pewni że w końcu Joker odpali. Trenera w tym głowa aby to poukładać tak, aby potencjał jaki niewątpliwie mają zawodnicy wykorzystać na 100%. Tymczasem Joker wciąż bez punktów, których będzie musiał poszukać w Wiśniowej, bowiem tam właśnie odbędzie się kolejne spotkanie ligowe. Będziemy trzymać kciuki za dobry występ.