Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Statystyki indywidualne

• autor: jarecki3333, 2015-07-06 15:00

W sezonie 2014/15 barw Jokera broniło dwudziestu pięciu zawodników. Każdy z nich dołożył niemałą cegiełkę do sukcesu, jakim niewątpliwie jest ósme miejsce w pierwszym sezonie w klasie A. Poniżej przedstawiamy osiem najciekawszych statystyk indywidualnych naszego zespołu:

1) Kula królem strzelców.
Najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu okazał się Bartłomiej Kulik, który trafił do siatki rywali 23 razy i aż trzykrotnie udało mu się ustrzelić hattricka. Robert Koźlak to drugi z najskuteczniejszych graczy Jokera. Zdobył 17 bramek a jednym z meczów pokonał bramkarza aż cztery razy. Na najniższym stopniu podium stanął Radosław Łatka z dwunastoma trafieniami w tym jeden hattrick.

2) Asystent Jastrząb
Wśród najlepiej asystujących, równych sobie nie miał Tomasz Jastrzębowski, który aż 14 razy asystował przy bramkach Jokera. W jednym z meczów zaliczył 3 asysty.  Drugim najlepiej podającym okazał się Bartłomiej Kulik - 7 asyst. Kamil Pielech oraz Robert Koźlak dogrywali po pięć razy, co daje im ex aequo trzecie miejsce w zespole.

3) Kanadyjczyk sezonu - Kulinho
Punktacja kanadyjska to suma bramek oraz asyst. Najlepszy w tej dziedzinie jest zdecydowanie Bartłomiej Kulik, który uzyskał 30 punktów (23B+7A). Drugi na liście jest Robert Koźlak - 22 punkty (17B+5A). Trzeci jest Tomasz Jastrzębowski 22 punkty (8B+14A)

4) Sikor najlepiej oceniany
Najlepiej oceniony przez internautów został Krzysztof Sikorski który w skali ocen 1-10 otrzymał średnią notę 9.0. Ponownie na podium znaleźli się Koźlak z notą 8.92 i Jastrzębowski z oceną 8.73

4) Strażnik czasu - Marcin
Marcin Stępień to zawodnik, który spędził najwięcej czasu na boisku w tym sezonie 2353 minuty. Drugi na liście jest Tomasz Jastrzębowski - 2308min. Na trzecim miejscu znalazł się Robert Bródka który zagrał łącznie 2250min.

5) Zawodnik meczu - Kozi
Aż sześciokrotnie internauci wybierali Roberta Koźlaka na najlepszego zawodnika spotkania. Tomasz Jastrzębowski tytuł ten otrzymał 4 razy a trzykrotnie zgarniali go Bartłomiej Kulik i Mariusz Gratkowski.

6) Nikt nie miał maxa
W tym sezonie zawodnicy Jokera rozegrali 29 spotkań. Żadnemu z zawodników nie udało się wystąpić we wszystkich meczach. Najbliżej byli Marcin Stępień i Tomasz Jastrzębowski którzy zagrali 27 meczy. Bartłomiej Kulik i Robert Bródka wystąpili 25 razy a o jedno spotkanie mniej rozegrali Paweł Pilarczyk i Kacper Jasiurkowski.

7) Wymiar czasowy
Średnio 90 minut w każdym spotkaniu zagrali Robert Bródka (25 meczy) oraz Krzysztof Sikorski (8 meczy). 89 minut na mecz to wynik Roberta Koźlaka (23 spotkania), natomiast Marcin Stępień dał miał średnią 88 minut na mecz (27 spotkań)

8) Średnia bramek
Joker Jaczków strzelał bramkę średnio co 34 minuty. Najlepiej spisywał się (wiadomo) Bartłomiej Kulik który strzelał gole średnio co 84 minuty. Robert Koźlak bramki zdobywał co 119 minut a Radosław Łatka co 150 minut.