Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Koniec sezonu. Joker na 8.

• autor: jarecki3333, 2015-06-25 14:28

W ostatnich trzech kolejkach Joker zwyciężył dwukrotnie i odniósł jedną porażkę. Ale po kolei. Najpierw przyszło zwycięstwo z Czarnymi Wałbrzych 2:0 po bramkach Bartka Kulika oraz Kamila Pielecha. Zwycięstwo wywalczone i przekonujące. Tydzień po tym przyszedł wyjazd do Pszenna na mecz z Cukrownikiem. Joker pojechał w bardzo okrojonym składzie i przegrał 0:1 choć na to nie zasługiwał. W ostatniej kolejce przyszło nam zmierzyć się z Zielonymi Mrowiny na Joker Arena. Mimo ryzykownej taktyki i wyniku do przerwy 1:2 dla gości, Joker rozjechał rywala w drugiej połowie i mecz zakończył się rezultatem 6:3 a bramki strzelali: Kulik x3, Łatka x2 oraz Pielech Patryk x1.

Joker ostatecznie kończy sezon na bardzo dobrym 8. miejscu. Sezon, który okazał się świetny, który pokazał, że Joker potrafi się bawić grą w piłkę. Sezon który nareszcie przyciągał widzów na mecze a kibice wręcz zakochani się w swoich zawodnikach, jeździli za nimi na najbardziej odległe nawet mecze wyjazdowe.

Pragniemy podziękować zawodnikom za bardzo trudny sezon, za godne reprezentowanie swojego klubu i za radość jaką swoją grą dali kibicom.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w działalność klubu. Bez ludzi, którzy poświęcają się bezgranicznie nie ma sukcesu. Organizacyjnie jest jeszcze dużo do poprawy ale małymi krokami idziemy w dobrym kierunku.
Dziękujemy trenerom obu naszych drużyn za poświęcenie, determinacje oraz świetny poziom sportowy i organizacyjny.
Dziękujemy sponsorom którzy wsparli finansowo nasz klub w trudnych chwilach.
Dziękujemy kibicom - tu akurat komentarz jest zbędny

Ogólnie podsumowując sezon: jeden potężny plus, góruje nad kilkoma małymi minusami.

Na dokładne statystyki indywidualne oraz całego zespołu przyjdzie pora. Teraz chwilę odpoczynku, a już wkrótce pojawi się harmonogram meczów sparingowych.