Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Pogrom Unii w II kolejce CLH

• autor: jarecki3333, 2015-01-05 13:49

3 stycznia o godzinie 16:00 rozpoczęła się druga seria gier CLH. W pierwszym spotkaniu Joker rozgromił Unie Bogaczowice. W drugim meczu Górnik planowo ograł Skalnika a w trzecim Świerkowa nieoczekiwanie poległa z Barbarą Kuźnice. Poniższy materiał oraz zdjęcia prezentujemy dzięki portalowi www.rti24.pl

Joker Jaczków – Unia Bogaczowice 10:0 (7:0)

Przed meczem Unii Bogaczowice i Jokera wydawało się mecz powinien być wyrównany, niestety zawodnicy z Jaczkowa wzmocnieni Wojtarowiczem, Pydą i Antasem dyktowali warunki gry. Już do przerwy było 7:0. Worek z golami rozwiązał: Antas. Szybko na listę strzelców wpisali się ponadto: Pyda, bramkarz Wojciechowski z rzutu karnego, Patryk Pielech, 2-krotnie Pyda i Koźlak.
Po zmianie stron mecz się troszkę bardziej wyrównał, jednak bramki w drugiej połowie strzelali tylko zawodnicy Jokera. Golkipera Unii pokonali Koźlak, Pyda i Koźlak. Piłkarze z Bogaczowic tylko sporadycznie oddawali strzały na bramkę Jokera.

Skalnik Czarny Bór – Górnik Wałbrzych (juniorzy) 3:9 (0:1)
Piłkarze Skalnika zagrali tylko w 5-osobowym składzie i byli skazani na pożarcie. Piłkarze Piotra Wyszowskiego, którzy grali w juniorskim składzie postawili się wałbrzyszanom. Obrona Skalnika pękła dopiero w 7. minucie po strzale Woźniaka. Jeszcze w pierwszej połowie Wyszowski obronił rzut karny wykonywany przez Rojka.
Po przerwie zrobiło się szybko 4:0. Następnie piłkarze obu ekip zdobywali bramkę za bramką. Dla wałbrzyszan na listę strzelców wpisali w drugiej odsłonie ponadto: Rojek, Gawlik (po 2 gole), Woźniak, Grędziński, Migalski i Roszak. Bramki dla Skalnika zdobyli: Mastej i Ptaszek (dwie).

Świerkowa – Barbara Kuźnice 1:4 (1:2)
Do dużej niespodzianki doszło w ostatnim spotkaniu. Na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Szablewski. Jeszcze w pierwszej połowie bramki dla Barbary zdobyli Gołek i Lipiński. Po przerwie kolejne trafienia dołożyli Krawczyk i Cieszkowski. Najlepszym graczem meczu bez wątpienia był Kudaj, który bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach i to dzięki niemu Barbara zawdzięcza komplet oczek.