Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Nadrabiamy zaległości

• autor: jarecki3333, 2014-08-18 15:12

Okres wakacyjny powoli się kończy więc czas nadrobić zaległości. Joker w okresie przygotowawczym rozegrał 3 sparingi z przedstawicielami lig okręgowych w których doznał trzech wysokich porażek: ze Zdrojem Jedlina 1:7, z Olimpią Kamienna Góra 3:7 oraz ze Skalnikiem Czarny Bór 1:7. W ostatni piątek nastąpiła inauguracja sezonu w A klasie, którą Joker nie zaliczy do udanych. Porażka 1-5 z Sudetami Dziećmorowice. W pierwszej połowie gra była wyrównana i wynik 1:1, lecz po przerwie rywal obnażył nasze słabości i wysoka przegrana stała się faktem. honorowe trafienie dla naszych zaliczył Tomasz Jastrzębowski. Po zaledwie dwóch dniach Joker udał się do najpoważniejszego pretendenta do awansu czyli Gromu Witków. Nasz zespół skazywany był na wysoką porażkę. Rzeczywiście już po kwadransie gry było 2:0 dla miejscowych. Grom atakował stwarzając mnóstwo sytuacji, jednak świetnie dysponowany w tym dniu był bramkarz Jokera Mariusz Gratkowski. Joker stworzył dwie sytuacje: pierwsza - piłka po strzale Radosławie Łatki otarła się o poprzeczkę a druga gdy już wszyscy czekali na gwizdek końcowy gdy piłka po strzale cechującym się niezwykłą pazernością na zdobywanie bramek Bartłomieja Kulika wpadła do siatki i było 2:1. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Grom dorzucił trzecią i czwarta bramkę a miał okazji na co najmniej pięć następnych. Popularny "Jolka" rozgrywał świetne zawody broniąc strzał za strzałem. Na 12 minut przed końcem Robert Koźlak zdobywa gola, po którym odżywają nadzieje naszych piłkarzy. 3 minuty później mało widoczny Kulik zdobywa trzecią bramkę dla Jokera! Grom nie był już tak groźny a Joker stwarzał kolejne szanse bramkowe. W 90 min dośrodkowanie i strzał głową "Kuli" wpada w samo okienko bramki Gromu i mamy remis! Ku uciesze zawodników i garstki kibiców Jokera. Szkoda, że mecz się zakończył bo była niespodzianka a mogła być mega sensacja. Joker pokazał niesamowity charakter. Będąc drużyną słabszą piłkarsko, wywozi remis z najtrudniejszego chyba terenu w lidze. Takich meczy się nie zapomina. Tak tworzy się historia klubu z małej miejscowości Jaczków...